iPad HD bude iPad 2 Pro: Vydané pred iPad 3

Spread the love

Ak majú byť najnovšie klebety iPad 3 pravdivé, bude iPad HD prepustený pred iPad 3. Podľa týchto klebiet, ktoré teraz cirkulujú web, bude iPad HD sprevádzať iPad 2 na trhu a bude slúžiť ako vyšší koniec zariadenie pre vážnych guru pre tablety.

Pôvodne sa uvádzalo, že spoločnosť Apple uvádza na trh iPad 2 Plus predtým, ako sa v roku 2012 zobrazí iPad 3. Povesti teraz tvrdia, že iPad HD sa dostane na trh pred iPadom 3 a ponúka niekoľko informácií o tom, čo presne toto zariadenie plánuje urobiť.

iPad HD pre umiestnenie High-End Media User

Špekulácie naznačujú, že iPad HD bude ohlásený spolu s najnovšími Apple iPhone a potom krátko nato potom v plnom rozsahu a dátumom vydania. Spoločnosť Apple uvádza, že zariadenie iPad HD napodobňuje vzťah medzi MacBookom a MacBookom Pro.

Notebook MacBook je určený pre priemerného používateľa, zatiaľ čo profesionál Pro uspokojuje záujemcov o väčšiu moc a grafické úpravy a úpravy videa. V súčasnom stave bude iPad HD strieľať pre tých, ktorí potrebujú oveľa výkonnejší tablet pre digitálne médiá.

Ovplyvní iPad HD dátum vydania iPad 3?

Očakáva sa, že systém iOS 5 dosiahne svoje publikum v septembri, čo znamená, že tieto dve zariadenia by sa mali uviesť na trh v rovnakom čase a zároveň by mali byť použité vysoko očakávané operačné systémy. Veríme, že spoločnosť Apple uloží niektoré zaujímavé funkcie na iOS 5 výhradne pre iPad HD a ak nie, určite iPad 3. Ak je iPad 3 stále naplánovaný na dátum vydania 2012, potom bude čas na prepracovanie, aktualizácie a vylepšené funkcie pre systém iOS 5 v čase, keď zdobia iPad 3.

Pre tento špičkový tablet s názvom iPad HD zatiaľ nie je nič o cene, ale ak to bude lepšie ako pri 64 GB iPad 2, potom by pravdepodobne presiahlo cenu 829 dolárov, čo je v súčasnosti cena tohto tabletu.

Ak je to tak, pravdepodobne sa nehodí do cenového rozpätia širokého publika, ale nie je to ani tak. IPad HD je skôr špičkovým grafickým a editačným jadrom, takže najlepším záujmom je odložiť iPad 3, ak tieto funkcie a pokročilé špecifikácie nevyžadujete.