Anker Astro E5 Compact Portable Charger Recenzia

Spread the love

Neexistuje žiadny nedostatok veľkých prenosných nabíjačiek na trhu. Každý výrobca sa snaží čo najlepšie ponúknuť spotrebiteľom niečo lepšie ako konkurencia. Anker, spoločnosť za Anker Astro E5, sa podarilo vystúpiť z davu s ich 16, 000 mAh, nabíjačka, ktorý ponúka svoje exkluzívne PowerIQ rýchlo sa meniace technológie.

Stavať a dizajn

Anker Astro E5 je vyrobený z plastových materiálov odolných voči kvapkám a je pokrytý lesklým čiernym alebo bielym povrchom. Celá jednotka sa cíti veľmi pevne v rukách a povrch nepriťahuje odtlačky prstov takmer tak, ako sme sa báli, že to urobí.

Na rozdiel od mnohých iných nabíjačiek je E5 pomerne vysoký a úzky. To robí to cítiť docela statný, ale stále pohodlne vojde do akéhokoľvek väčšieho vrecka, taška, alebo puzdro. Tam je naozaj nič sťažovať, pokiaľ ide o dizajn ide.

Nabíjačka zobrazuje svoju aktuálnu kapacitu pomocou štyroch stavových LED svetiel. Každá z nich predstavuje kapacitu batérie 25% a je jasne viditeľná za všetkých svetelných podmienok. Na hornej strane domy dva USB výstupné porty (jeden je dimenzované na 2A a iné len 1A), jeden micro USB vstup, port, a jeden vypínač používa sa na sústruženie, ale nabíjačky a vstavaný blesk, zapnutý a vypnutý. Ak chcete zapnúť baterku, jednoducho dvakrát klepnite na tlačidlo napájania. Celkovo je operácia jednoduchá a určite sa môžete dostať aj bez čítania priloženej príručky.

Anker Astro nabíjanie a výkon

Hlavným predajným miestom tejto prenosnej nabíjačky je exkluzívna technológia PowerIQ, ktorá dokáže zistiť, aký druh príkonu je vaše zariadenie schopné prijímať a dodávať rýchlosť nabíjania až do 3A na základe týchto informácií. Význam tejto technológie sa prejaví, keď si myslíte, že Anker Astro E5 používa prémiové bunky Panasonic, ktoré spolu poskytujú kapacitu 16 000 mAh.

Čo to znamená v skutočnosti? No, pravidelný iPhone 6 môže byť nabitý až 6 krát, iPhone 6 Plus a Galaxy S6 štyrikrát a iPad Air viac ako raz. Počas nášho testovania sme boli schopní nabíjať Kindle Fire HD dvakrát a stále máme dostatok energie pre vstavanú LED baterku.

Samotná nabíjačka trvá približne 9 hodín na nabíjanie od 0% do 100%. Samozrejme, odporúča sa používať vysokokvalitný zdroj energie schopný dodávať konštantný vysoký prúd.

Verdikt

Na záver, Anker Astro E5 stojí za vaše peniaze. Ponúka fantastickú kapacitu, malý tvarový faktor, spoľahlivé rýchle nabíjanie a dokonca má zabudované LED svetlo, ktoré môže byť mimoriadne užitočné pre núdzové účely. V deň a vek, keď nosíme aspoň jedno zariadenie s batériou na dennej báze, ktoré má prenosný zdroj extra energie, je nevyhnutné.

Čo je v tej krabici?

Prenosná nabíjačka Astro E5 je vybavená káblom micro USB, cestovným vreckom, povinnou používateľskou príručkou a 18-mesačnou zárukou. Naozaj si vážime, že spoločnosť sa nebojí stáť za kvalitou svojho výrobku. Keby len iné spoločnosti urobili to isté.