Všetko, čo potrebujete vedieť o novom LG G4

Spread the love

LG G4, všetko nastavené na to, aby zasiahlo trhy do konca apríla tohto roka, je už ponúkaný ako jedno z najočakávanejších zariadení Android roka. Odvtedy, čo spoločnosť LG oznámila nový prírastok do svojej rastúcej zbierky smartfónov, milovníci Android po celom svete sa v očakávaní dusia. Keď poznáme LG, nikto sa neuspokojí s ničím priemerným a nikto to nevie lepšie ako LG. Takže tu je to, čo sme doteraz zhromaždili na LG G4; špecifikácie, funkcie, softvér, cena, dátum vydania a oveľa viac. Prečítajte si o to zistiť.

LG G4 uvoľnenie

Tam nebol žiadny pevný údaj od LG V tomto ohľade, ale oni skutočne rozoslal pozvánky na udalosť naplánované na neskoršiu časť apríla. Keďže LG G3 zasiahla trhy približne v rovnakom čase v minulom roku, nebolo by príliš ťažké odhadnúť, čo bude táto udalosť. V každom prípade by zákazníci na celom svete museli čakať ďalší mesiac, aby videli toto neuveriteľné zariadenie na miestnom trhu alebo online portáloch.

Dizajn LG G4

Nie je veľa z továrne LG, ktorá popisuje veľa o vzhľade LG G4. Ale, rovnako ako u mnohých iných smartphonov, boli uniknuté obrazy tejto vlajkovej lode LG zariadenia, ktoré sme boli schopní položiť naše ruky na. A súdiac podľa toho, ako to vyzerá, slovo ‘neuveriteľné’ môže byť príliš skromné. S hliníkovým krytom v zadnej časti má telefón mierny zakrivený dizajn, ktorý výrazne pripomína jeden LG Flex 2.

Veľkosť obrazovky môže byť 5 alebo tesne nad 5. V skutočnosti telefón dosiahne dokonalú rovnováhu medzi tým, že je zakrivený a príliš zakrivený. Takže môžete očakávať trochu usilovne tónovaný LG Flex 2.

Ďalšou zaujímavou vlastnosťou, na ktorú sa môžete pozrieť, je G Pen, ochranná známka stylus, ktorá bola nedávno vyvinutá. Toto bolo interpretované ako prechod na súťaž proti Samsung Galaxy Note 5, o ktorom sa tiež predpokladá, že prichádza s novým stylusom. Vlažná odpoveď dotykového pera LG G3 je pred nami, čo nám dáva ďalší dôvod domnievať sa, prečo bude pero G oveľa lepšie ako jeho predchodca.

Displej LG G4

LG je na špičkovej úrovni, pokiaľ ide o brilantné zobrazenie svojich smartphonov. A to je na trhu, ktorý videl rád Samsung, Apple a HTC atď. Spoločnosť LG sa tento rok nevzdá tejto výhody toho, čo sa v tomto roku ukáže ako najväčšie vydanie. LG G3 sported QHD rozlíšenie, ktoré poskytuje podrobné rozlíšenie pre svojich užívateľov.

Plný potenciál tejto prelomovej technológie však nemohol byť plne využitý z dôvodu obmedzenia veľkosti v LG G3. Avšak, s LG G4 set s 5. 2 palcový displej(LG G5 s 5. 6 palcov), To už bude problém.

Všetko povedané a urobené, to je jeden neuveriteľný model, ktorý stojí za to všetko čakať. Budeme držať tento príspevok aktualizovaný s najnovšími obrázkami, ceny a oveľa viac.