iPad 3 obsahuje 3D obrazovku bez okuliarov

Spread the love

Najnovšie fámy iPad 3 naznačujú, že spoločnosť Apple zahrnie do iPadu 3 bezplatné 3D možnosti bez okuliarov, ale zatiaľ si ich nekúpime. Chceme našim čitateľom poskytnúť všetky novinky, ktoré dostávame o iPade 3, ale tiež sa chceme uistiť, že nie sú falošní.

Namiesto toho, aby to nazýval iPad 3, spoločnosť Apple by mohla predstaviť iPad3D, čo by bolo celkom vhodné vzhľadom na to, že je to tretia generácia v poriadku? Zastavme sa však na chvíľu a naozaj premýšľajte o tom, koľko používateľov by to chcelo oproti tomu, koľko by ho nenávidel.

Nintendo 3DS bol dobrý nápad osloviť cieľovú vekovú skupinu; stále nedosahoval nič veľkolepého. Iné tablety investujú do technológie, ale nezdá sa, že by stálo za to problémy s jablkami a zvýšené náklady. Chceli by ste na svojom iPade 3 3D?

Možno by sme to videli v budúcnosti, ale my si myslíme, že viac ľudí by to nechcela v porovnaní s tými, ktorí by to chceli. Tu je pohľad na to, odkiaľ pochádzajú zvěsti podľa publikácie spoločnosti RCR wireless. Úplne spochybňujeme dôveryhodnosť fámy.

Zdroj povesti

Anonymný Hollywood Insider uviedol: Skutočnosť, že iPad 3 je 3D, je mŕtvy certifikát. Ďalej povedala, že obrazovka bude skutočnou mágiou a že veľké filmové štúdiá v súčasnosti pobehujú ako muchy s modrými šípkami, ktoré sa snažia pripraviť veľa 3D obsahu pred dátumom vydania iPad 3.

Zdá sa, že táto zvesť pramení z únikov z továrne FoxConn v Číne, ktorá sa zaoberá značnou výrobou pre Apple. Zatiaľ čo traja zamestnanci boli nedávno zatknutí kvôli úniku, zdá sa, že RCR Wireless je jediný s touto fámou, že nemusí mať veľkú váhu.

Sylvie Barak, redaktorka RCR uviedla

Známe netesnosti ako svätá vedra, výroba produktov FoxConn alebo Hon Hai, ako je známa na Taiwane, už rozliala fazu 3D iPad do niekoľkých našich blízkych priemyselných zdrojov.
Súhlasíme s tým, že spoločnosť Apple sa na túto technológiu pozerala, pretože im bola nedávno udelená patent na trojrozmerný systém zobrazovania, v súčasnosti sa však nejaví ako praktický versus mimoriadne náklady.