Verzia iPad 3 Wi-Fi pre Čínu, nový tablet najlepší v histórii!

Spread the love

Tam boli správy o Apple iPad 3 Wi-Fi, ktoré majú byť uvedené na trh v najbližších dňoch cez čínsky trh. Model zariadenia Wi-Fi je certifikovaný v autentických čínskych centrách kvality. Pravdepodobne bude v najbližších mesiacoch uvedený na trh. Pri tejto úlohe však existujú určité prekážky, ktoré spôsobili určité problémy týkajúce sa uvedenia produktu na trh.

Rovnako úžasné, ako produkty spoločnosti Apple, existujú pochybnosti o akýchkoľvek druhoch porúch, avšak strediská pre testovanie kvality elektronických trhov v Číne pocítili určité chyby a výrobcovia osvetlenia a displeja Proview sa proti tomu tvrdili. Čína je oblasť, ktorá je veľmi známa širokým využitím kvalitných aplikácií a spoločnosť Apple považuje za druhú možnosť; najmä

Samsung je stále najkvalitnejším telefónom. Problém so zobrazením, ktorý tvrdí spoločnosť Proview, sa zdá byť príčinou oneskorenia pri vydaní zariadenia. Toto veľmi dokazuje aktívnu kogitáciu čínskych pracovníkov; určite bude ťažké prejsť ich dverami. Čínski milovníci Apple by určite museli čakať na model 3G, až kým certifikované centrá tento model nepreberajú bez akýchkoľvek nárokov.

Nie je čo povedať, hádka o ochrannej známke pokračuje.

Objavili sa aj správy, že generálny riaditeľ spoločnosti Apple má sklon stretávať sa s vládnymi predstaviteľmi, hoci účel tohto zasadnutia ešte nebol jasne stanovený, ale čo je zrejmejšie, je iDevices. Ukázalo by sa, že by bolo mimoriadne šokujúce, keby generálny riaditeľ diskutoval o niečom inom, ako o uvedení iPadu 3. Dúfajme, že Číňania by mali to šťastie, že by mohli iPad 3 čoskoro prijať. Predpokladá sa, že tableta dosiahne významné hodnotenie.

IPad 3 je v súčasnosti medzi komunitami Apple najviac hovoreným tabletom. K odporúčaniu produktu boli vydané pozitívne správy.

Aj keď sa vyskytli určité problémy týkajúce sa zahrievania a nabíjania iPad 3 pri intenzívnom zaťažení, stále sa toto zariadenie zaradilo medzi najlepšie tablety uvedené doteraz. Podľa poslednej správy bola rozlišovacia schopnosť zariadenia významnou príčinou tohto významného hodnotenia. Dôkladné podrobnosti a presnosť farieb viedli zariadenie k dokonalosti av predchádzajúcom rebríčku bol iPad 3 označený na vrchu. Musíme povedať, že iPad 3 sa ukázal ako jeden z najväčších úspechov spoločnosti Apple.

Toto nie je jediná funkcia, kvôli ktorej Apple iPad 3 robí cestu na lepšie trasy. Jedinečný štýl pracovníkov spoločnosti Apple bol vždy dôvodom na uvedenie produktov, ktoré by sa umiestnili na trhu. Batéria, dokonalosť zvukov, fotoaparát a displej a pripojenie sú hlavné vlastnosti, ktoré mnohí okolo hľadajú, keď sa rozhodnú pre dobré elektronické zariadenie. IPad 3 má všetky tieto vlastnosti av najlepšej kvalite, ktorú je možné dosiahnuť. Retina displej iPadu 3 je úžasný a umožňuje vysoké presné rozlíšenie.

Funkcia fotoaparátu je opäť vynikajúcou prácou; zdieľanie, úprava a prezeranie fotografií v najlepšej kvalite sú presne to, čo človek hľadal. Fotoaparát je 5 megapixelov a výsledkom je, čo v žiadnom inom tablete nenájdete. Vynikajúci výkon iPad 3 bol predstavený aj v ďalších funkciách. Tablet pracuje veľmi rýchlo a kvalita výsledkov, ktoré získate, by určite zostala visieť. Aj keď sa vyskytli určité problémy s výdržou batérie; zahrievanie a spúšťanie batérie v hodinách intenzívnej práce bolo problematické.

Avšak s odkazom na najnovšiu správu zo spotrebiteľských prehľadov je výdrž batérie lepšia, ako je tá vo všetkých ostatných tabletoch, a preto sme stále v tomto iPade ako najlepšie.

Tvrdí sa tiež, že sa ukázalo, že iPad 3 má problém s ohrievaním viac ako predchádzajúce spustenia, ale tento problém sa neukázal byť príliš veľký na to, aby ovplyvnil povesť zariadenia. O produktoch Apple vždy existovala jedna dobrá vec; vždy boli perfektní ako celok. Problém s batériou, že sa nenabíja, keď sa hrá niektorá ťažká hra s plným jasom, je dobrý bod, ale skutočnosť, že tento problém je prítomný iba za určitých podmienok a že celková funkcia iPadu zaostáva problémy za sebou, robí iPad 3 opäť obľúbeným.

Je pravda, že ešte nebol lepší tablet ako tento, pretože nedošlo k dostatočne závažnej chybe na zníženie hodnoty tohto iPadu.

Všetky tvrdenia tu nekončia. Uvádza sa tiež, že hoci výsledky s vysokým rozlíšením sú vynikajúce a vynikajúce, pri vykonávaní štúdie s nižším rozlíšením sú však problémy. Napríklad pri čítaní e-časopisu môže nejaký obsah vyzerať hrozne a horšie, ako je to zobrazené v iPade 2. Tento bod by mohol medzi ľuďmi vytvárať humbuk, pretože tablet robí veci, ktoré vyzerali lepšie v predchádzajúcom iPade, horšie vo svojom riešenie, je znepokojujúce. Je to przjavne je nevýhodou.
Môžete tiež vyskúšať skvelé doplnky a hry sietnice iOS pre svoj iPad 3.