9 Najlepšie Android smartphony v Indii

Spread the love

Mid-úrovni telefóny okolo 15K je väčšina rýchlo sa pohybujúce v Indii a väčšina z nich mätúce pre ktorý z nich je najlepší a kde si vybrať medzi medzinárodných mobilných telefónov alebo Čínsky urobiť alebo Indickej značky. Takže teraz musím zdieľať 10 najlepšie Android telefóny Pod Rs. 15000 a tieto telefóny, ktoré má výkonný procesor, vyzerajú skvele dizajn a dobrý výkon rovnako. Poznámka: klady sú plus a nevýhody sú mínus telefónov z nižšie uvedeného.

1. Motorola Moto G (2. Gen)

Motorola Moto G (1. Generácie) dosiahne dobre a bolo by najlepšie mid-range telefón, v Indii a teraz Motorola prijala kroky na zlepšenie niektoré funkcie na predchádzajúci a dať ju s názvom Moto G (2. Generácie), ktorý má väčší displej o 5 palcový HD displej chránený corning gorilla glass 3 IPS kapacitný dotykový displej a je dodávaný s 1. 2GHz quad core Qualcomm Snapdragon 400 procesor spojený s 1 GB RAM. Tento telefón aktualizovaný s Androidom 4. 4. 4 Kitkat po vybalení z krabice, ktorá je rozšíriteľná na Android 5. 0 lízatko. Moto G (2nd Gen) má 8-mp zadnú kameru s LED bleskom a 2-mp prednou kamerou. Dodáva sa s dvoma variantmi, 8 GB a 16 interná pamäť GB a microSD slot až 32 GB pre externú pamäť. Telefón je 10. 9MM hrúbka, 149gms hmotnosť a 2070mah Li-Ion non-vyberateľná batéria.

2. Micromax Plátno Nitro A311

Micromax canvas nitro je najdostupnejší vybavený telefón série canvas a má výkonnú konfiguráciu pre lepší výkon. Telefón je dodávaný s 1. 7 GHz okta-core MediaTek procesor vybavený 2 GB RAM a 16 GB ROM. To má 5 palcový HD IPS dotykový displej pre definovanie obrazu detaily a má 13-mp fotoaparát na 1080-pixel, ktorý je jedným z najlepších fotoaparát telefónu z Micromax zariadení a 5-mega pixel vga kameru. Tento telefón beží s Androidom 4. 4. 2 kitkat operačný systém a podporuje 3G, dual micro SIM sloty, WiFi, hotspot, bluetooth v4. 0 A GPS pripojenie a tiež poskytuje 2500mAh Li-Ion neodstrániteľnú batériu, ktorá dobre podporuje dlhšiu životnosť.

3. Samsung Galaxy Grand Max

Samsung galaxy grand max je maximálny modernizovaný telefón galaxy grand phone a má 1. 2 GHz quad core Qualcomm snapdragon 410 procesor podporovaný 1. 5 GB RAM a 16 GB ROM čo je najpodivnejšie rozdiely Samsung a ďalších značkových telefónov. Telefón má 5. 25-palcový väčší displej HD a je dodávaný s 13-mega pixel zadnou kamerou s LED bleskom a 5-mega pixel prednou kamerou. Má slot 64 GB micrSD pre externú pamäť a podporuje sloty 4G LTE dual micro SIM, WiFi, hotspot, bluetooth v4. 0 A GPS pripojenie.

Samsung Galaxy Grand Max najlepšie kúpiť na najbližšej showroom.

4. Micromax Plátno Zlato

Micromax canvas gold je ako prémiový telefón, ktorý sa cíti bohatý a vyzerá ako kvalitný dizajn potiahnutý zlatou farbou a bude to špičkový smartphone série canvas. Telefón má 2 GHz octa core Mediatek procesor spojený s 2 GB RAM, ktorý beží na Android 4. 4. 2 Kikat OS. Má 5. 5-palcový vyššie pixel Full HD displej s ~401ppi a je dodávaný s 16-mega pixel zadný fotoaparát s LED bleskom a 5-mega pixel vga kameru. Dodáva sa tiež s 32 GB ROM a nemá slot microSd pre externý zdroj pamäte. Podporuje 3G, WiFi, dual SIM sloty, hotspot, bluetooth v4. 0 A GPS.

5. Asus Zenfone 6

Asus zenfone 6 je high-end PhonePhablet z zenfone série, kým zenfone 2 bude uvoľnenie a zenfone 6 prichádza s 6 palcov, čo je najväčší displej zenfone série nakonfigurovaný s 1. 6 GHz Intel Atom dual core procesor spojený s 2 GB RAM. Musíme všimnúť jednu vec tohto telefónu, ktorá má dual core, že nezáleží na tom, aj keď je podporovaný procesor Intel hyper threading procesor, tak to dáva rovnaký výkon quad core procesor. Má 13-mega pixel zadná kamera s LED bleskom a 2-mega pixel prednou kamerou a je dodávaný s 16 GB ROM a microSD slot až 64 GB. Ponúka 3300mAh Li väčšiu batériu pre dlhú životnosť.

6. Xolo hrať 8X 1100

Xolo je Indo-čínsky smartphone, ktorý je špeciálne navrhnutý pre milovníkov hier, ktorí trávia viac času na hranie hier na svojom telefóne. Tento telefón je dodávaný s 1. 7 GHz quad core Mediatek procesor spojený s 2 GB RAM a 16 GB ROM, ktoré možno rozšíriť až 32 GB. To má 5 palcový HD LCD displej pre lepší herný zážitok a ak ponúka 13-mega pixel zadný fotoaparát s LED bleskom a 5-mega pixel vga kameru. Pripojenie tohto telefónu má 3G, WiFi, Dual SIM sloty, bluetooth v4. 0 A GPS a má celkom 2100mAh Li-Po batérie.

7. Huawei Honor 3C

Huawei Honor 3C je stredná úroveň Android telefón, ktorý má 1. 3GHz quad core Mediatek procesor spojený s 2 GB RAM. Má 5 palcový HD displej a 8-mega pixel zadný fotoaparát s LED bleskom a 5-mega pixel sekundárny fotoaparát. Telefón je dodávaný s 8 GB ROM a rozšíriteľná až 32 GB vnútri microSD slot. Tento telefón má 3G podporované Dual SIM WiFi, hotspot, bluetooth V4. 0 A GPS pripojenie. Má Li-ion batériu 2300mAh, ktorá je vo vnútri 9. 2mm hrúbka shell zadný panel.

8. HTC Desie 620G

Telefón dizajnu je podobný HTC Desire 820 a rovnaký HTC sense UI, ktorý vyzerá dobre a má silný 1. 7 GHz Mediatek Octu Jadro procesor spojený s 1 GB RAM. Tento telefón beží s najnovšou verziou Android 4. 4. 4 kitkat pre hladké a jednoduché úlohy. Má 5 palcový displej s displejom HD Pre detailné obrázky. Dodáva sa s 8-mega pixel zadnou kamerou s LED bleskom a 5-mega pixel prednou kamerou pre lepšie selfie obrázky. Poskytuje 3G dual SIM sloty, WiFi, bluetooth v4. 0 a 2100mAh batérie.

9. Sony Xperia M2 dual

Sony Xperia M2 je cenovo dostupný telefón strednej úrovne, ktorý má 1. 2 GHz quad core Qualcomm snapdragon 400 procesor spojený s 1 GB RAM. Telefón je dodávaný s 4. 8 palcový HD IPS kapacitný dotykový displej. Sony xperia M2 nakonfigurovaný s 8-mega pixel zadnej kamery vtip hLED flash a 0. 3-mega pixel predná kamera. Pripojenie tohto telefónu, ako je 3G, WiFi s hotspotom, NFC, GPS a bluetooth v4. 0 a dodáva sa s 2300mAh non vyberateľnou batériou.